szukam blanku IF116-8/9-C z serji RX 7

Forum "Fishing Center" jest przeznaczone wyłącznie dla pasjonatów, miłośników i użytkowników ręcznie montowanych, najwyższej światowej klasy wędzisk. Służy do dyskusji, porównań, wymiany doświadczeń i informacji na temat użytkowania, zastosowania, montażu, wyboru i zakupu "klasowych" wędzisk.
Zapraszam do uczestnictwa zarówno posiadaczy tych wędzisk, jak i wędkarzy, którzy chcą je zakupić i użytkować. Jeżeli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o blankach, konstrukcjach, komponentach, sposobach i technice montażu, zastosowaniu i najwyższych walorach użytkowych tych wędzisk - to forum jest właśnie dla Ciebie!
Zachęcam do dyskusji.

Moderator: Ireneusz Matuszewski

Postautor: asknet dodano: wt kwie 19, 2005 19:31

czyli fizycznie go nie ma
Kiedy bedzie nastepna dostawa.....??;-)
no i ile za calość przyjdzie zaplacic :-)
asknet
 
Posty: 11
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 17:12
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: wt kwie 19, 2005 20:18

Radku,
Nasza dyskusja trochę się rozmywa. Chciałbym ją skonkretyzować. Jaki i na co to ma być kij? Jaka długość, klasa sznura, ilość części, na wody słodkie czy słone. Muszę to wiedzieć, aby odpowiedzieć trafnie na Twoje pytanie. Jeszcze raz prześledziłem wszystkie posty. Raz pytasz o 3-3,3m w klasie 8/9 lub 9/10, potem o kij morski, następnie o wędkę w klasie #7.
Przemyśl i sprecyzuj swoje potrzeby. Następna dostawa za 5-6 tygodni.
Pozdrawiam.
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: asknet dodano: wt kwie 19, 2005 20:40

Ok dla jasnosci chodzi mi o Batsona z Twojej propozycji w klasie 8 i 3 m dlugosci oraz jego uzbrojenie z uwzglednieniem iz bedzie mial stycznosc czasami z slona woda :-)
asknet
 
Posty: 11
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 17:12
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: śr kwie 20, 2005 18:23

Blank kosztuje 280 zł. Zbrojenie i komponenty ok. 400 - 450zł. Obecnie nie mam #8. Może być dostępna na przełomie maja i czerwca.
Pozdrawiam.
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia

Wróć do Wędkarstwo - Klasowe wędziska

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron