Blank pod sandacza na płytką wodę.

Forum "Fishing Center" jest przeznaczone wyłącznie dla pasjonatów, miłośników i użytkowników ręcznie montowanych, najwyższej światowej klasy wędzisk. Służy do dyskusji, porównań, wymiany doświadczeń i informacji na temat użytkowania, zastosowania, montażu, wyboru i zakupu "klasowych" wędzisk.
Zapraszam do uczestnictwa zarówno posiadaczy tych wędzisk, jak i wędkarzy, którzy chcą je zakupić i użytkować. Jeżeli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o blankach, konstrukcjach, komponentach, sposobach i technice montażu, zastosowaniu i najwyższych walorach użytkowych tych wędzisk - to forum jest właśnie dla Ciebie!
Zachęcam do dyskusji.

Moderator: Ireneusz Matuszewski

Blank pod sandacza na płytką wodę.

Postautor: Artur Węglewski dodano: ndz gru 28, 2014 10:45

Witam, Panie Irku szukam odpowiedniego blanku pod sandacza [tylko guma], na płytkie 2-2,5 m. łowisko specjalne, wyłącznie z brzegu, które komfortowo obsłuży gumy 2 i 3 calowe na główkach od 3 do 10g. Kijek ma być lekki, cięty, czuły i żeby lekkie przynęty z niego w miarę latały[2 składy]. Czy do tego byłby odpowiedni MHX HS9600, czy jednak inny blank, np. SJ 782 MHX, SJ 842 MHX, SJ 9000 MHX lub P842 MHX, pozdrawiam.
Artur Węglewski
 
Posty: 23
Rejestracja: sob paź 25, 2008 12:03
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Blank pod sandacza na płytką wodę.

Postautor: Artur Węglewski dodano: śr sty 07, 2015 15:29

Witam, Panie Irku, czy mogę prosić o odpowiedź na moje pytanie.
Artur Węglewski
 
Posty: 23
Rejestracja: sob paź 25, 2008 12:03
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Blank pod sandacza na płytką wodę.

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: śr sty 07, 2015 16:46

Witam,

Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi. Myślę, że odpowiedni będzie P842-2 lub SJ9000. Proszę wziąć jeszcze pod uwagę blank CDEXN-792ML. Bardzo ciekawy pod podaną gramaturę.

Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Blank pod sandacza na płytką wodę.

Postautor: Artur Węglewski dodano: śr sty 07, 2015 22:19

Dziękuję za odpowiedź, a tak osobiście to z tych trzech, który by Pan blank wybrał?
Artur Węglewski
 
Posty: 23
Rejestracja: sob paź 25, 2008 12:03
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Blank pod sandacza na płytką wodę.

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: czw sty 08, 2015 11:01

Bez zastanowienia CDEXN.
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Blank pod sandacza na płytką wodę.

Postautor: Artur Węglewski dodano: czw sty 08, 2015 11:24

Tak myślałem, że będzie to CD. Proszę o wycenę gotowego kijka na blanku CDEXN-792ML,ma być lekko i schludnie, rękojeść taka sama jak w Waszej galerii (zdjęcie nr.7), czyli rękojeść dzielona w piance, uchwyt Fuji SKSS, zaczep na przynęty i oczywiście przelotki. No i tu jest problem, bo sam nie wiem jakie, myślałem o systemie KR Concept (Alconite), lub tradycyjne Alconite. Może Pan jakieś inne zaproponuje. I oczywiście firmowy opis blanku ,pokrowiec i wysyłka. Pozdrawiam.
Artur Węglewski
 
Posty: 23
Rejestracja: sob paź 25, 2008 12:03
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Blank pod sandacza na płytką wodę.

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: czw sty 08, 2015 14:04

W podanym wykonaniu na Alconitach KR ze szczytowym SiC wędka będzie kosztować 938,00.- + opakowanie i kurier 40,00.- Razem 978,00.- Termin około 5 tygodni. Jaki kolor omotek zastosować? Jaki kołowrotek jest przewidziany do tego wędziska? Pozdrawiam.
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Blank pod sandacza na płytką wodę.

Postautor: Artur Węglewski dodano: sob sty 10, 2015 22:27

Dziękuję za odpowiedź, robię tylko rozeznanie, jak się zdecyduję to dam znać, pozdrawiam.
Artur Węglewski
 
Posty: 23
Rejestracja: sob paź 25, 2008 12:03
Lokalizacja: Wielkopolska


Wróć do Wędkarstwo - Klasowe wędziska

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron