naklejka na blank

Forum "Fishing Center" jest przeznaczone wyłącznie dla pasjonatów, miłośników i użytkowników ręcznie montowanych, najwyższej światowej klasy wędzisk. Służy do dyskusji, porównań, wymiany doświadczeń i informacji na temat użytkowania, zastosowania, montażu, wyboru i zakupu "klasowych" wędzisk.
Zapraszam do uczestnictwa zarówno posiadaczy tych wędzisk, jak i wędkarzy, którzy chcą je zakupić i użytkować. Jeżeli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o blankach, konstrukcjach, komponentach, sposobach i technice montażu, zastosowaniu i najwyższych walorach użytkowych tych wędzisk - to forum jest właśnie dla Ciebie!
Zachęcam do dyskusji.

Moderator: Ireneusz Matuszewski

naklejka na blank

Postautor: Mirosław Jeruzalski dodano: pn mar 17, 2014 13:53

Witam serdecznie. Mam do Pana pytanie. Czy można gdzieś kupić naklejkę na blank z jego parametrami - taką jak producent dodaje przy zakupie blanku. Mój blank to: MHX SJ783-2 6'6" 8-15#3/16-5/8 oz., SERIAL #SJ3A16607A. Pozdrawiam Mirek.
Mirosław Jeruzalski
 
Posty: 23
Rejestracja: wt lut 28, 2012 14:04
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: naklejka na blank

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: pn mar 17, 2014 14:44

Witam,

Do każdego blanku dołączana jest tylko jedna naklejka z unikalnym numerem. Dokupienie raczej nie jest możliwe.

Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Blank

Postautor: Mirosław Jeruzalski dodano: śr maja 04, 2016 11:07

Witam serdecznie. Parę lat temu kupiłem u Pana blank MHX SJ783-2 6'6" 8-15#3/16-5/8 oz., SERIAL #SJ3A16607A z komponentami. Sam zmontowałem sobie spinning, niestaety złamała mi się szczytówka. Podobno MHX daje dożywotnią gwarancję na blanki. Nie wiem w jaki sposób mógłbym uzyskać taką szczytówkę. Proszę Pana pomoc. Dodam, że jestem zarejestrowany w MHX. Pozdrawiam Mirek.
Mirosław Jeruzalski
 
Posty: 23
Rejestracja: wt lut 28, 2012 14:04
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: naklejka na blank

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: śr maja 04, 2016 12:07

Witam,

Proszę napisać do Mud Hole o zaistniałej sytuacji, a oni prześlą do mnie element szczytowy przy okazji następnej dostawy.

Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: blank

Postautor: Mirosław Jeruzalski dodano: wt maja 17, 2016 09:01

Witam serdecznie. Napisałem e-mail do Mud Hole, opisalłem całe zdarzenie z wędką, załączyłem fotografie. Otrzymałem taką odpowiedź.
Sir,
The MHX blanks have a lifetime warranty for defects in material and workmanship. This blank did not fail due to a defect. It is clear in the photos that it has been impacted prior to failure. We will however replace your tip section with Fishing Center’s next order so contact him and make sure that he lists it as a warranty on his order.

Regards,

Todd R. Vivian
MHX Rod Blanks
400 Kane Ct. | Oviedo, FL 32765
Phone: 407-447-7637 x 112 | Fax: 407-447-7640
Mirosław Jeruzalski
 
Posty: 23
Rejestracja: wt lut 28, 2012 14:04
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: naklejka na blank

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: wt maja 17, 2016 09:47

Witam,

Jest tak, jak pisałem wcześniej. Otrzymam z Mud Hole szczytowy element dla Pana. Natomiast jestem po niedawnej dostawie i mam bardzo duży zapas towaru. Nie wiem kiedy będzie następna dostawa. Ponieważ sezon w pełni myślę, że sprawa jest pilna. Wyślę ten element ze swoich zapasów. Proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re blank

Postautor: Mirosław Jeruzalski dodano: wt maja 17, 2016 10:10

Witam ponownie. Jestem Panu bardzo wdzięczny za pomoc. Rzadko się dzisiaj doświadcza takiej rzyczliwości.
Proszę o nr konta dokonam przelewu za przesyłkę.
Mój e-mail: miroslawjeruzalski@gmail.com.
Mirosław Jeruzalski
 
Posty: 23
Rejestracja: wt lut 28, 2012 14:04
Lokalizacja: Biała Podlaska


Wróć do Wędkarstwo - Klasowe wędziska

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość