Na sandacza

Forum "Fishing Center" jest przeznaczone wyłącznie dla pasjonatów, miłośników i użytkowników ręcznie montowanych, najwyższej światowej klasy wędzisk. Służy do dyskusji, porównań, wymiany doświadczeń i informacji na temat użytkowania, zastosowania, montażu, wyboru i zakupu "klasowych" wędzisk.
Zapraszam do uczestnictwa zarówno posiadaczy tych wędzisk, jak i wędkarzy, którzy chcą je zakupić i użytkować. Jeżeli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o blankach, konstrukcjach, komponentach, sposobach i technice montażu, zastosowaniu i najwyższych walorach użytkowych tych wędzisk - to forum jest właśnie dla Ciebie!
Zachęcam do dyskusji.

Moderator: Ireneusz Matuszewski

Na sandacza

Postautor: piotr sadowski dodano: pt lis 01, 2013 13:52

Panie Ireneuszu czy na sandacza taki blank? CDBLEXNANO2260-0835 . Co Pan myśli?
piotr sadowski
 
Posty: 25
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 17:39
Lokalizacja: warszawa

Re: Na sandacza

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: pn lis 04, 2013 10:27

Witam,

Te blanki jeszcze nie są dostępne, powinny być w sprzedaży w styczniu. Będzie bardzo dobry pod sandacza. Testowałem prototyp ale krótszy 2,35. Jest bardzo szybki i czuły, zacięcie było mocne i pewne.

Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Na sandacza

Postautor: piotr sadowski dodano: pn lis 04, 2013 15:16

Ok a ile koszt uzbrojenia takiego blanku na sic-ach ? Całkowity.
piotr sadowski
 
Posty: 25
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 17:39
Lokalizacja: warszawa

Re: Na sandacza

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: wt lis 05, 2013 10:05

Cenę gotowej wędki mogę podać po dokładnym ustaleniu wykonania.
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Na sandacza

Postautor: piotr sadowski dodano: śr lis 13, 2013 17:38

Czy aby napewno? W styczniu.
piotr sadowski
 
Posty: 25
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 17:39
Lokalizacja: warszawa

Re: Na sandacza

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: czw lis 14, 2013 10:50

Tak wynika z ostatniej korespondencji z CD. Jak będą dostępne natychmiast pojawi się informacja na naszej stronie. Termin oczywiście zależy od CD.
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Na sandacza

Postautor: piotr sadowski dodano: ndz gru 29, 2013 19:25

Styczeń już prawie. Czy już coś wiadomo w wiadomej sprawie?
piotr sadowski
 
Posty: 25
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 17:39
Lokalizacja: warszawa

Re: Na sandacza

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: wt gru 31, 2013 12:22

CD podaje termin na koniec stycznia. Jak dostawa będzie potwierdzona na stronie FC pojawi się informacja o cenach i asortymencie.
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Na sandacza

Postautor: piotr sadowski dodano: śr sie 20, 2014 21:03

Czekałem długo i się doczekałem,chyba jako pierwszy. CDEXN-862MH CDBLEXNANO2260-0835 na sandacza to rewelacja. Chcę opisać pokrótce zachowanie kijka. Zrobiony na przelotkach Fuji KR Sic i uchwycie Fuji VSSD. Był już 4 razy nad wodą. Złowił ze 40 małych sandaczy od 35-45cm,oraz jednego 64cm. Wędka przy tych maluszkach zachowuje się jak muchówka. Przecudnie trzyma rybkę i amortyzuje każdy jej zryw,skok i murowanie. Biorąc pod uwagę że jest to kij do 35gr. Złowiła jeszcze tegoż sandacza 64cm(na oko lekko ponad 2kg) I tu już poczułem jaki zapas mocy ma w dolniku. Śmiało mogę nią przyjąć przyłów sumka 20 a nawet pokuszę się o stwierdzenie 30kg co się często zdarza. Łowiłem dotąd Talonami i Cd XLS-ami. Powiem odczucie jakie miałem. Jest to kij pomiędzy xls a Talon. Szybkość xlsa a poddanie przy rybce Talona. Jak dla mnie rewelacja. Trochę przesadziłem z uchwytem(zrobiłem go poraz pierwszy),lecz jeśli się nie przyzwyczję to mi Pan Irek wymieni-myślę. Kolor też nie w moim guście,ale może dlatego że od tylu lat tylko wszystko w brązie. A tu nagle kolorek dżinsowy :D . Jednak idzie się przyzwyczaić. :)
piotr sadowski
 
Posty: 25
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 17:39
Lokalizacja: warszawa

Re: Na sandacza

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: czw sie 21, 2014 08:52

Cieszę się, że wędka spełnia wymagania.

Pozdrawiam
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Wędkarstwo - Klasowe wędziska

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron