Kilka pytań do Pana Ireneusza

Forum "Fishing Center" jest przeznaczone wyłącznie dla pasjonatów, miłośników i użytkowników ręcznie montowanych, najwyższej światowej klasy wędzisk. Służy do dyskusji, porównań, wymiany doświadczeń i informacji na temat użytkowania, zastosowania, montażu, wyboru i zakupu "klasowych" wędzisk.
Zapraszam do uczestnictwa zarówno posiadaczy tych wędzisk, jak i wędkarzy, którzy chcą je zakupić i użytkować. Jeżeli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o blankach, konstrukcjach, komponentach, sposobach i technice montażu, zastosowaniu i najwyższych walorach użytkowych tych wędzisk - to forum jest właśnie dla Ciebie!
Zachęcam do dyskusji.

Moderator: Ireneusz Matuszewski

Re: Kilka pytań do Pana Ireneusza

Postautor: Artur Raczek dodano: wt maja 24, 2016 14:26

WItam ponownie
Prosze podac calkowita cene wedki zrobionej na blanku ST1022-MHX Wykonanie tradycyjne to pełna rękojeść korkowa, uchwyt DPS srebrny, omotki w kolorze niebieskim najbardziej podoba mi sie kolor nici z trzeciej wedki na Waszej stronie startowej.Oraz calkowity koszt transportu i opakowania
Pozdrawiam Artur
Artur Raczek
 
Posty: 19
Rejestracja: pn sty 21, 2013 22:54
Lokalizacja: Potulice

Re: Kilka pytań do Pana Ireneusza

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: wt maja 24, 2016 16:05

Witam,
Wędka którą opisałem kosztuje 996,00.- opakowanie 15,00.- kurier 25,00.- Razem 1036,00.-
Pozdrawiam
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kilka pytań do Pana Ireneusza

Postautor: Artur Raczek dodano: czw maja 26, 2016 16:55

Witam
Jestem zedcydowany na kupno tej wedki prosze podac dane do przelewu

Pozdrawiam
Artur Raczek
 
Posty: 19
Rejestracja: pn sty 21, 2013 22:54
Lokalizacja: Potulice

Re: Kilka pytań do Pana Ireneusza

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: pt maja 27, 2016 08:53

Witam,
Dane do przelewu są na naszej stronie w zakładce "Kontakt". Wędkę rezerwuję.
Pozdrawiam
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kilka pytań do Pana Ireneusza

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: wt maja 31, 2016 08:49

Witam,
Przelew jest na koncie, dziękuję. Proszę o kontakt mailowy z podaniem adresu do wysyłki i telefonu kontaktowego dla kuriera.
Pozdrawiam
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kilka pytań do Pana Ireneusza

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: pn cze 06, 2016 08:48

Witam,
Ponownie proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny w sprawie wysyłki wędki.
Pozdrawiam
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kilka pytań do Pana Ireneusza

Postautor: Artur Raczek dodano: pn cze 06, 2016 16:43

Jeszcze jedna sprawa zastanawiam sie rowniez na kupnem wedki do lowienia z lodki precyzujac to z pontonu :D Czy jest Pan w stanie polecic mi blank on charakterystyce podobnej do ST1022-MHX lecz ciezar moze troszke wiekszy nie ukrywam ze chcialbym z nia zapolowac na troszke wieksze ryby chociaz wedka ST1022-MHX pracowala bez zarzutu nawet przy ponad 3,5kg pstragu a jest to bardzo waleczna ryba.Nie chcialbym rezygnwac z czulosci wedki ale mieszkam w Norwegii i gdyby spotkal mnie kontakt ze szczupakiem ponad 90cm nie chcialbym sie rozczarowac. W sumie nie myslalem czy maialabyc to wedka jedno czy dwu czesciowa samochod mam dosc duzy :D no moze ze wzgledu na podroze lotnicze poniewaz tube do transportu posiadam w dlugosci 1,6m wolalbym dwuczesciowa chociaz nigdy nie mialem przyjemnosci lowic wedka jednoczesciowa.Dodam ze przygladam sie dwum blankom MB783-MHX jednoczesciowa i MB843-2-MHX dwuczesciowa.Ewentualny koszt wykonania oraz czy warto zastosowac do tych blankow rezonans ?
Pozdrawiam Artur
Artur Raczek
 
Posty: 19
Rejestracja: pn sty 21, 2013 22:54
Lokalizacja: Potulice

Re: Kilka pytań do Pana Ireneusza

Postautor: Artur Raczek dodano: śr cze 08, 2016 05:39

Witam
Przegladajac Panow oferte znalazlem moim zdaniem ciekawy blank Batson REVS68UL CW 1-6g czy moglby mi Pan powiedziec wiecejo tym blanku i czy nadaje sie on do zbudowania czulej wedki okoniowej do lowienia na tzw paproszki,male twisterki z lekkimi głowkami ewentualnie na obrotowki nr 0 i 1

Pozdrawiam
Artur Raczek
 
Posty: 19
Rejestracja: pn sty 21, 2013 22:54
Lokalizacja: Potulice

Re: Kilka pytań do Pana Ireneusza

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: śr cze 08, 2016 10:30

Witam,
Tak, to znakomity blank do budowy lekkiej okoniówki. Obsłuży bez problemu podane przynęty.
Pozdrawiam
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kilka pytań do Pana Ireneusza

Postautor: Artur Raczek dodano: śr cze 08, 2016 11:17

I teraz chcialbym aby byla ona mozliwie jak najlzejsza i jak najbardziej przekazywala to co sie dzieje do dloni widzialem w jednym z Waszych filmow tak wykonana wedke z uchwytem SKSS tak mi sie wydaje i jedynie zakonczona korkiem bez korka przed uchwytem.Pytanie jeszcze jak ta wedka zachowuje sie przy spotkaniu z nieco wiekszym okoniem?
Druga sprawa pytalem Pana rowniez o wedke krotka na lodke o charkakterystyce podobnej do MHX 1022ST jest to o jedna pozycje wyzej na forum

Pozdrawiam
Artur Raczek
 
Posty: 19
Rejestracja: pn sty 21, 2013 22:54
Lokalizacja: Potulice

Re: Kilka pytań do Pana Ireneusza

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: czw cze 09, 2016 10:22

Nie ma problemu z wykonaniem zgodnie z opisem. Moc 68UL wystarczy nawet do holu okonia 40+. Odnośnie mocniejszej wędki na łódkę proszę podać rodzaj i wagę przynęt jakie będą stosowane. Wtedy coś zaproponuję.
Pozdrawiam
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kilka pytań do Pana Ireneusza

Postautor: Artur Raczek dodano: czw cze 09, 2016 16:06

Witam
Co do wedki na blanku Batson REVS68UL CW 1-6g jedno ostatnie pytanie czy obotowka Mepps Aglia nr2 to juz bedzie dla niej za duzo czy poradzi sobie z nia spokojnie chcialbym poznac cene jej wykonania w konfiguracji o ktorej pisalismy wczesniej kolor nici srebrny badź złoty te kolory najbardziej by mnie intereswały :) na jednej z wedek waszej produkcji posiadam zdobienie w postaci polskiej flagi chciałbym aby nasza flaga zdobila rowniez tez ta wedke.
Co do drugie wedki przynety :) ktore powina obsluzyc to
1.Lusox nr 2 i 3 + ociazenie do 13g
2.Wachadłowki od 10-20g
3.Glowki w przedziale wagowym od 10g-25g+guma z ktorych najwieksza to kopto 4-L
4.Obrotowki nr 2-3-4 6-17g
Nie wiem czy da rade to polaczyc z wiekszymi woblerami okolo 22g
Dodam ze posadaiam do ciezszego łowienia wedke na blanku ST1084F-MHX 10-42 i wolalbym aby ta nowa byla jenak troszke bardziej delikatna.Jestem w stanie zrezygnowac z najciezszych przynet jesli bedzie to konieczne.
Pozdrawiam Artur
Artur Raczek
 
Posty: 19
Rejestracja: pn sty 21, 2013 22:54
Lokalizacja: Potulice

Re: Kilka pytań do Pana Ireneusza

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: pt cze 10, 2016 13:46

Witam,
Aglię2 powinien pociągnąć, ale to maksimum. Czy mam podać cenę tej wędki w standardowej, pełnej rękojeści? Z flagą nie ma problemu. Do łowienia z łodzi polecę MB842-2-MHX. Bez żadnego problemu obsłuży wszystkie podane przynęty łącznie z woblerem 22g. Może być problem jedynie z obrotówką nr2. Trochę za delikatnie jak na ten blank.
Pozdrawiam
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kilka pytań do Pana Ireneusza

Postautor: Artur Raczek dodano: pt cze 10, 2016 17:13

Witam dziekuje za odpowiedz
Ceny obu wedek chcialbym poznac ale w konfiguracjach
1.Batson REVS68UL CW 1-6g jak ze zdjecia nr1jesli sie nie myle to jest to wykonanie ktore gwarantuje maksymalny kontakt dloni z blankiem i o to wlasnie w tej wedce mi chodzi ( tylko ze ze srebrnymi nicmi i flaga Polski tyl wedki jak na zdjeciach nr 2 i nr 4
2. MB842-2-MHX w konfiguracji jak ze djecia nr3 tylko w kolorze zlotym i flaga Polski
Jesli chodzi o przelotki(rodzaj)to calkowicie zdaje sie na Panska wiedze i doswiadczenie
Zdjecia probowalem dodac ale format mam nieprawidlowy wiec calosc wysylam na maila
Mam nadzieje ze moj portfel pozwoli mi na zkup obu wedzisk :) mam tez cicha nadzieje ze wezmie Pan pod uwage ze to wedki
nr4 i nr5 z waszej pracowni :) I jeszcze jedno pytanko czy termin do 5-10.07 jest terminem realnym do wykonania

Pozdrawiam Artur Raczek
Artur Raczek
 
Posty: 19
Rejestracja: pn sty 21, 2013 22:54
Lokalizacja: Potulice

Re: Kilka pytań do Pana Ireneusza

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: pn cze 13, 2016 09:24

Witam,
Dziękuję za zamówienie. Obowiązują wszystkie ustalenia mailowe.
Pozdrawiam
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wędkarstwo - Klasowe wędziska

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron