wiślany sandacz

Forum "Fishing Center" jest przeznaczone wyłącznie dla pasjonatów, miłośników i użytkowników ręcznie montowanych, najwyższej światowej klasy wędzisk. Służy do dyskusji, porównań, wymiany doświadczeń i informacji na temat użytkowania, zastosowania, montażu, wyboru i zakupu "klasowych" wędzisk.
Zapraszam do uczestnictwa zarówno posiadaczy tych wędzisk, jak i wędkarzy, którzy chcą je zakupić i użytkować. Jeżeli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o blankach, konstrukcjach, komponentach, sposobach i technice montażu, zastosowaniu i najwyższych walorach użytkowych tych wędzisk - to forum jest właśnie dla Ciebie!
Zachęcam do dyskusji.

Moderator: Ireneusz Matuszewski

wiślany sandacz

Postautor: marcin pater dodano: ndz kwie 29, 2012 21:25

Witam Pana po krótkotrwałej nieobecności. Kijek z pańskiej pracowni spisuje się świetnie( ist1144f), ale jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia. Tym razem chciałbym zamówić wędzisko ukierunkowane tylko pod sandacza. miejsce połowu- Wisła z brzegu , długość 2,7- 2,9m,przelotki typu sic, uchwyt skss( przy tej długości chyba nie można zastosować rezonansu- szkoda). Co do blanku to raczej CD, ewentualnie talon. Czekam na propozycje.

Pozdrawiam,
Marcin Pater.
marcin pater
 
Posty: 33
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 14:20
Lokalizacja: grudziądz

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: pn kwie 30, 2012 07:28

Witam,

Cieszę się, że Batson jest odpowiedni. Bez wątpienia zaproponuję BLRXLS2120MH. To blank stworzony do budowy sandaczowej wędki. SiC, SKSS bez problemu. Termin około połowy lipca.

Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: marcin pater dodano: śr maja 02, 2012 20:49

Witam, w takim razie zamówienie można przyjąć do realizacji czyli: blank BLRXLS2120MH, przelotki typu sic, uchwyt skss- wolał bym z górną zabudową, rękojeść z tradycyjnego korka. Mógł by mi Pan podać przybliżoną kwotę?, oraz wysokość zaliczki, którą przeleję w najbliższym czasie. Jestem otwarty na ewentualne sugestie.


Pozdrawiam,
Marcin.
marcin pater
 
Posty: 33
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 14:20
Lokalizacja: grudziądz

Postautor: marcin pater dodano: pt maja 04, 2012 16:48

Witam, właśnie przelałem zaliczkę za kijek 600zł. Co do górnej zabudowy powyżej uchwytu to raczej zrezygnuje- przy górnej zabudowie byłby zbyt mały kontakt dłoni z blankiem. Co do reszty to bez zmian.

Pozdrawiam,
Marcin.
marcin pater
 
Posty: 33
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 14:20
Lokalizacja: grudziądz

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: pn maja 07, 2012 11:02

Witam,

Dziękuję za przesłanie zaliczki. Proszę podać długość dolnika poniżej uchwytu kołowrotka. Jak mam zakończyć wędkę od dołu?

Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: marcin pater dodano: pn maja 07, 2012 19:50

Jeżeli chodzi o długość rękojeści to profilowana klasy A długość 30cm.
Zakończenie rękojeści z mielonego korka, kształt gruszkowaty. Zaczep fuji czarny mały reszta komponentów jak w poście wyżej. Mógł by mi Pan podać przybliżoną cenę?


Pozdrawiam,
Marcin Pater.
marcin pater
 
Posty: 33
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 14:20
Lokalizacja: grudziądz

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: wt maja 08, 2012 08:33

Witam,

W ustalonym wykonaniu wędka będzie kosztować 1793,00.- Proszę o potwierdzenie zamówienia.

Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: marcin pater dodano: śr maja 09, 2012 18:48

Witam, potwierdzam złożone zamówienie czyli: blank cd BLRXLS2120MH, przelotki typu sic, uchwyt skss, zaczep fuji mały, rękojeść z tradycyjnego korka profilowana typu A, zakończenie z mielonego korka kształt gruszkowaty. Długość rękojeści 30cm. Mógł by jeszcze Pan wstawić jakiś pierścień ozdobny w/g uznania.


Pozdrawiam,
Marcin.
marcin pater
 
Posty: 33
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 14:20
Lokalizacja: grudziądz

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: pt maja 11, 2012 08:22

Witam,

Dziękuję za potwierdzenie, zamówienie jest przyjęte do realizacji.

Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: marcin pater dodano: wt maja 22, 2012 14:16

Witam,

W dniu dzisiejszym przelałem na Pana konto resztę sumy za kijek.

Pozdrawiam,
Marcin.
marcin pater
 
Posty: 33
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 14:20
Lokalizacja: grudziądz

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: śr maja 23, 2012 08:42

Witam,

Dziękuję za wpłatę. Nadpłacone jest 15 zł. Prześlę zwrot łącznie z wędką. Możliwe, że będzie zrobiona wcześniej - na koniec czerwca.

Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: wiślany sandacz

Postautor: marcin pater dodano: wt sie 05, 2014 10:39

Witam panie Irku, mam pytanko odnośnie wymiany szczytowej przelotki w wyżej opisanym kijku. Uległa wyszczerbieniu i pęknięciu przypuszczam że nie zawsze kontrolowałem do końca nawijanie plecionki z przyponem wolframowym i krętlik zrobił dwie głębokie rysy w pierścieniu ,,sic ''. Wina w 100% z mojej strony, czy jest możliwe przesłanie do pańskiej pracowni wędziska i jaki był by koszt naprawy łącznie z przesyłką?

Pozdrawiam
Marcin Pater.
marcin pater
 
Posty: 33
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 14:20
Lokalizacja: grudziądz

Re: wiślany sandacz

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: wt sie 05, 2014 14:25

Witam,
Prowadzimy serwis naszych wędzisk. Koszt to cena przelotki, wymiana 15 zł, przesyłka zwrotna 25 zł. Termin około tygodnia (w przyszłym tygodnie mnie nie będzie w pracowni).
Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: wiślany sandacz

Postautor: marcin pater dodano: czw wrz 04, 2014 14:43

witam,

wspomnianą wędkę wysłałem wczoraj, mógł by mi Pan podać całkowity koszt do przelewu.

Pzdr,
Marcin.
marcin pater
 
Posty: 33
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 14:20
Lokalizacja: grudziądz

Re: wiślany sandacz

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: pt wrz 05, 2014 10:10

Witam,

Wędka jest na miejscu. Koszt przelotki 39,00.-, wymiana 15,00.-, kurier 25,00.- Razem 79,00.- Wędka będzie odesłana w przyszłym tygodniu.

Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Następna

Wróć do Wędkarstwo - Klasowe wędziska

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości