W 3 czesciach

Forum "Fishing Center" jest przeznaczone wyłącznie dla pasjonatów, miłośników i użytkowników ręcznie montowanych, najwyższej światowej klasy wędzisk. Służy do dyskusji, porównań, wymiany doświadczeń i informacji na temat użytkowania, zastosowania, montażu, wyboru i zakupu "klasowych" wędzisk.
Zapraszam do uczestnictwa zarówno posiadaczy tych wędzisk, jak i wędkarzy, którzy chcą je zakupić i użytkować. Jeżeli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o blankach, konstrukcjach, komponentach, sposobach i technice montażu, zastosowaniu i najwyższych walorach użytkowych tych wędzisk - to forum jest właśnie dla Ciebie!
Zachęcam do dyskusji.

Moderator: Ireneusz Matuszewski

W 3 czesciach

Postautor: Guzu, Daniel Dziedzic dodano: czw lip 14, 2005 08:59

Witam,

Ostatnio pojawila sie nowa sprawa dla mnie, ktora dotychczas nawet nie zaprzatalem sobie glowy.

Chodzi mianowicie o kij spiningowy, ktory bedzie mial max 1 metr dlugosci po zlozeniu.
Oczywiscie nie chodzi mi o teleskop :wink:
Kij mialby mniej wiecej byc taki:

Dlugosc : min. 270 max 290
Moc: ok 12-15 lb
Dlugosc transportowa: max 100 cm.
Akcja Fast.

Tak na pierwszy rzut oka to rozwiazaniem wydaje sie byc CD Exclusive, ale cena mowi, ze jednak nie jest to do konca to :wink:

Widzialem, ze w 3 kawalkach sa kije 210 cm z Batsona (ogladalem wczoraj cos takiego w Jerku na Twardej)...widzialem ze sa muchowe blanki roznej masci z Batsona w dlugosci 275 cm w kilku kawalkach...moze z tego daloby sie cos stworzyc?

Chyba ze jakas inna opcja, cenowo akceptowalna, a pasujaca do sytuacji?

Mam zamiar traktowac ten kij w miare uniwersalnie: woblery takie "rzeczne" : do 9 cm (w wiekszosci uklejoksztaltne), wirowki 2-3, moze jakas gume tym bym rzucal. To ma byc po prostu taki kij, ktory pozwoli lowic w miare niezle w jak najwiekszej ilosci sytuacji.

Dzieki za podpowiedzi

Pozdrawiam

Daniel
Guzu, Daniel Dziedzic
 
Posty: 4
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 21:00
Lokalizacja: Pruszków

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: czw lip 14, 2005 16:55

Witaj,
Jeżeli masz chwilę wolnego czasu a blank może być muchowy - zapraszam do pracowni. Jestem po dostawie z Batsona. Jest ok. 50 modeli blanków muchowych wieloczęściowych. Myślę, że coś znajdę.
Pozdrawiam
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Kij w 3 częściach

Postautor: Marcin Szul dodano: pt lip 22, 2005 14:59

Guzu,

Czyżbyś planował po pracy wyskoki nad rzekę i masz zamiar kamuflować go (kij) w bagażniku samochodu :roll:???
A może służbowe wyjazdy z wędką?

Pozdro,
M.
Marcin Szul
 
Posty: 23
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 10:54
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Wędkarstwo - Klasowe wędziska

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron