Canadian IM6

Forum "Fishing Center" jest przeznaczone wyłącznie dla pasjonatów, miłośników i użytkowników ręcznie montowanych, najwyższej światowej klasy wędzisk. Służy do dyskusji, porównań, wymiany doświadczeń i informacji na temat użytkowania, zastosowania, montażu, wyboru i zakupu "klasowych" wędzisk.
Zapraszam do uczestnictwa zarówno posiadaczy tych wędzisk, jak i wędkarzy, którzy chcą je zakupić i użytkować. Jeżeli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o blankach, konstrukcjach, komponentach, sposobach i technice montażu, zastosowaniu i najwyższych walorach użytkowych tych wędzisk - to forum jest właśnie dla Ciebie!
Zachęcam do dyskusji.

Moderator: Ireneusz Matuszewski

Canadian IM6

Postautor: budka dodano: sob maja 21, 2005 17:45

Pytanie przeniesione z RO:

Zastanawiam się nad zakupem kija zbudowanego na tym blanku. Pytanie do userów w/w kijaszków: Jak wygląda grubość blanków w tych kijach, jakie ogólne wrażenia? Jak z czułością tych kijków?? Bardziej skłonny byłbym na Talon'a, ale te ceny w Polsce... Czy da się dokupić ewentualnie uszkodzoną szczytówkę lub dolnik, bo na stronie fishing-center nie ma ani słowa o tych blankach i zastanawiam się czy jeszcze nimi handlują, a jeśli nie, to dlaczego z nich zrezygnowali??

Pozdrawiam
Konrad Smosna
budka
 
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 05, 2005 10:35
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: Paweł Wypiórkiewicz dodano: pn maja 23, 2005 11:31

Canadiana nie kupilem, miedzy innymi wlasnie dlatego, ze kolega chwalil sie, ze mu w reku sam dolnik zostal... :?
Nie wzbudzily mojego zainetresowania, podobnie jak Seviery...i chyba nie tylko ja tak mysle bo ich juz w sprzedazy nie ma... :idea:
Gumo
Paweł Wypiórkiewicz
 
Posty: 12
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 08:49
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: pn maja 23, 2005 19:20

Witam,
Aktualnie nie sprowadzam blanków Canadian, choć zastanawiam się nad wznowieniem importu. Nadal jest ogromne zainteresowanie tymi blankami. Import został wstrzymany z dwóch powodów:
1. Drastyczny wzrost cen o 23-25%.
2. To były jedyne produkty importowane przez FC od pośrednika.
Uznałem, że jakość i bardzo atrakcyjne ceny Batsona spowodują spadek sprzedaży Canadiana. Jeżeli w dalszym ciągu będzie tak duże zainteresowanie, na jesieni ponownie wznowię import blanków Canadian tym bardziej, że awaryjność tych blanków w przeciągu trzech ostatnich lat wyniosła 3,8/100.
Pozdrawiam.
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Canadian IM6

Postautor: Marcin Przesmycki dodano: czw cze 02, 2005 13:05

Witam!!
Mam od roku Canadiana IM6 c.w 4-15g. dł.2,14, moc do 5kg (wg. karty gwarancyjnej) w opisie 3,5kg. Używam go do połowu pstrągów. Jestem z niego zadowolony choc jest on trochę za delikatny i cieżko wyrzucić na nim ryby powyzej 37cm. Pozatym nie mam nic do zarzucenia kij szybki i czuły a do tego przeżył nie jedno uderzenie o gałęzie i odstrzelone woblery. Co prawda najwiekszy pstrąg na niego to zaledwie 42cm więc jeszcze nie wiem jak zachowa sie w czasie holu powaznej ryby. Do małych jest idealny.
Marcin Przesmycki
 
Posty: 3
Rejestracja: sob maja 07, 2005 11:48
Lokalizacja: Mieroszów


Wróć do Wędkarstwo - Klasowe wędziska

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron