Batson 255 cw 7-14g (IST 993F)

Forum "Fishing Center" jest przeznaczone wyłącznie dla pasjonatów, miłośników i użytkowników ręcznie montowanych, najwyższej światowej klasy wędzisk. Służy do dyskusji, porównań, wymiany doświadczeń i informacji na temat użytkowania, zastosowania, montażu, wyboru i zakupu "klasowych" wędzisk.
Zapraszam do uczestnictwa zarówno posiadaczy tych wędzisk, jak i wędkarzy, którzy chcą je zakupić i użytkować. Jeżeli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o blankach, konstrukcjach, komponentach, sposobach i technice montażu, zastosowaniu i najwyższych walorach użytkowych tych wędzisk - to forum jest właśnie dla Ciebie!
Zachęcam do dyskusji.

Moderator: Ireneusz Matuszewski

Batson 255 cw 7-14g (IST 993F)

Postautor: budka dodano: ndz maja 08, 2005 19:37

Chciałbym dowiedzieć sie coś wiecej o tym blanku, szczegolnie wśród jego użytkowników jak i Pana Irka. Jak sie zachowuje, jaki wariat zbrojeniowy byłby najbardziej optymalny. Łowie głownie na pływajace woblerki, w niewielkich rzeczkach.
budka
 
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 05, 2005 10:35
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: pn maja 09, 2005 18:07

Witam,
Jest to bardzo szybki blank o ugięciu znacznie przesuniętym do przodu. To jeden z najlepiej sprzedawanych modeli z oferty Batsona. Na tym blanku zamawia wędki 80% wędkarzy przychodzących po wędkę na pstrągi. Używam osobiście kija zmontowanego na tym blanku. Stosuję go na okonie do łowienia obrotówką. Zabiera z dna blachę od nr1 do nr3 tak szybko, jak ja potrzebuję(i okonie). Kij ten zapewni dobre prowadzenie woblera w zakresie 4-7 cm.
Cena gotowego kija:
na forecast "Hard" - 573,00.-
na Fuji Hardloy + szczytowy SiC - 619,40.-
na Fuji SiC - 753,60.-
Są to ceny przy zastosowaniu poszczególnych typów przelotek oraz korka kl.A, uchwytu DPS, kapsla PCV, pierścienia PCV i zaczepu HKS.
Pozdrawiam.
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: budka dodano: pn maja 09, 2005 21:57

Mam nadzieje, ze kiedy już bede finansowo wydolny to sie na pewno zdecyduje.
Pozostaje jeszcze kwestia wyboru opcji zbrojenia :D
ps. dziekuje za odpowiedź
Jerzy B.
budka
 
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 05, 2005 10:35
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: budka dodano: wt maja 10, 2005 15:28

Coś mi sie zdaje, że nikt z użytkowników, oprócz zbrojmistrza nie chce się podzielić uwagami, spostrzeżeniami itp. :D Mnie to w zupełności wystarczy, niemniej jednak prosiłbym o odczucia innych posidaczy kija zbudowanego na tym blanku. :lol:
budka
 
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 05, 2005 10:35
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: Andrzej Partyka dodano: wt maja 10, 2005 20:48

Jestem użytkownikiem tego kijka i do opisu pana Ireneusza mogę dodać tylko to że kij leży w ręku idealnie,dobrze czuje się też na nim gumy na główkach do 10 g. Po wyjęciu go ze stojaka wiedziałem ze go zakupię,co też zrobiłem po paru dniach.


Pozdrawiam


Andrzej Partyka
Andrzej Partyka
 
Posty: 2
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 19:58
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Wędkarstwo - Klasowe wędziska

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron