GATTI 2-9g

Forum "Fishing Center" jest przeznaczone wyłącznie dla pasjonatów, miłośników i użytkowników ręcznie montowanych, najwyższej światowej klasy wędzisk. Służy do dyskusji, porównań, wymiany doświadczeń i informacji na temat użytkowania, zastosowania, montażu, wyboru i zakupu "klasowych" wędzisk.
Zapraszam do uczestnictwa zarówno posiadaczy tych wędzisk, jak i wędkarzy, którzy chcą je zakupić i użytkować. Jeżeli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o blankach, konstrukcjach, komponentach, sposobach i technice montażu, zastosowaniu i najwyższych walorach użytkowych tych wędzisk - to forum jest właśnie dla Ciebie!
Zachęcam do dyskusji.

Moderator: Ireneusz Matuszewski

GATTI 2-9g

Postautor: Marek Królikowski dodano: ndz maja 08, 2005 18:25

Witam
Kij , który mi pan zmontował (2,4 2-9g) z osprzętem Gattiego jest nie tylko śliczny ale i skuteczny. Męczy rybę i można powiedzieć sam łowi
Przy żyłce 0,16 ponadkilowy boleń nie mógł nawet wyciągnąć jej na hamulcu. Kij jest stabilny i bardzo celny-bardziej niż tego mogłem się spodziewac. Latem napewno przyjdę po następny(już trzeci).Wielkie dzięki
za fantastyczną konstrukcję.
pozdrawaim
Marek Królikowski
 
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 09:08
Lokalizacja: warszawa

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: ndz maja 08, 2005 20:21

Bardzo się cieszę. Jestem do dyspozycji.
Pozdrawiam.
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Wędkarstwo - Klasowe wędziska

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron