Rękojeść z pianki Eva

Forum "Fishing Center" jest przeznaczone wyłącznie dla pasjonatów, miłośników i użytkowników ręcznie montowanych, najwyższej światowej klasy wędzisk. Służy do dyskusji, porównań, wymiany doświadczeń i informacji na temat użytkowania, zastosowania, montażu, wyboru i zakupu "klasowych" wędzisk.
Zapraszam do uczestnictwa zarówno posiadaczy tych wędzisk, jak i wędkarzy, którzy chcą je zakupić i użytkować. Jeżeli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o blankach, konstrukcjach, komponentach, sposobach i technice montażu, zastosowaniu i najwyższych walorach użytkowych tych wędzisk - to forum jest właśnie dla Ciebie!
Zachęcam do dyskusji.

Moderator: Ireneusz Matuszewski

Rękojeść z pianki Eva

Postautor: Grzegorz Studziński dodano: czw kwie 28, 2005 08:34

Witam. Panie Irku, jak Pan ocenia wytrzymałość rękojeści z pianki Eva w stosunku do korka.
Wiadomo że pianki stosowane w tanich wędziskach dostępnych w sklepach są raczej miernej jakości. Czy warto oszczędzać te 60 złociszów
Pozdrawiam Grzegorz
Grzegorz Studziński
 
Posty: 6
Rejestracja: śr kwie 20, 2005 22:34
Lokalizacja: Malbork

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: czw kwie 28, 2005 17:49

Witam,
Piankę Black Eva z oferty FC stosuję na rękojeści do wędzisk morskich. Nie stosuję, ani nia miałem żadnego zamówienia na klasyczne kije z taką rękojeścią. Aktualnie stosowany korek klasy "A" jest doskonałej jakości, ale niestety drogi. Na prośbę wielu klientów zamówiłem u mojego portugalskiego dostawcy rękojeści z korka klasy "AB". Będą dostępne za ok 3-4 tygodnie. Przewiduję cenę 72 zł za komplet, a więc o ponad 30 zł taniej. Jeżeli chodzi o wytrzymałość pianki względem korka - trudno mi powiedzieć. To trudno określić.
Pozdrawiam.
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Wędkarstwo - Klasowe wędziska

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron