Poszukuję przedstawiciela

Forum "Fishing Center" jest przeznaczone wyłącznie dla pasjonatów, miłośników i użytkowników ręcznie montowanych, najwyższej światowej klasy wędzisk. Służy do dyskusji, porównań, wymiany doświadczeń i informacji na temat użytkowania, zastosowania, montażu, wyboru i zakupu "klasowych" wędzisk.
Zapraszam do uczestnictwa zarówno posiadaczy tych wędzisk, jak i wędkarzy, którzy chcą je zakupić i użytkować. Jeżeli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o blankach, konstrukcjach, komponentach, sposobach i technice montażu, zastosowaniu i najwyższych walorach użytkowych tych wędzisk - to forum jest właśnie dla Ciebie!
Zachęcam do dyskusji.

Moderator: Ireneusz Matuszewski

Poszukuję przedstawiciela

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: pn kwie 25, 2005 19:06

Witam,
Fishing Center poszukuje poważnego przedstawiciela - montera na terenie północnej Polski. Osoby chętne do współpracy proszę o kontakt.
Pozdrawiam.
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Poszukuję przedstawiciela

Postautor: budka dodano: czw maja 05, 2005 17:42

Czy posiada Pan przedstawiciela na Podkarpaciu? bo z tego co sie orientuje to chyba nie. Kiedyś kontaktowałem sie z Panem w tej sprawie, ale ostatecznie zrezygnowałem.
budka
 
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 05, 2005 10:35
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: czw maja 05, 2005 18:10

Witam,
Jest przedstawiciel FC w Gorlicach.
Pozdrawiam.
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Bogusław Grzywacz dodano: wt maja 10, 2005 08:20

Witam Panie Irku. Zbroił Pan dla mnie muchówkę na blanku Comp.devol. Jest rewelacyjna, a przy okazji rozmawialiśmy na temat przedstawicielstwa i robienia muchówek i nie tylko w okolicach Bielsko-Biała Wadowice Oświęcim.Czy temat jest aktualny a może już jest ktoś na tym terenie? Pozdrawiam
Bogusław Grzywacz
 
Posty: 5
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 09:48
Lokalizacja: WŁOSIENICA

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: wt maja 10, 2005 16:34

Witam,
Na południową Polskę przedstawicielem jest firma "Mariaż" w Gorlicach.
Pozdrawiam.
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Bogusław Grzywacz dodano: wt maja 10, 2005 17:22

Witam. Gorlice to dość odległa miejscowość od podanych Miast a jak wiadomo Myślenice Wadowice i Bielsko-Biała to bardzo silne okręgi z reprezentantami Polski i nie tylko i bardzo dużą ilością muszkarzy ze Śląska ale to już Pana zmartwienie i wybór.Ja do Gorlic nie pojadę bo to nie po drodze a do W - wy mam bliżej i lepsze połączenie.W pierwszej rozmowie był Pan zainteresowany tym tematem . Pozdrawiam
Bogusław Grzywacz
 
Posty: 5
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 09:48
Lokalizacja: WŁOSIENICA

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: wt maja 10, 2005 17:48

Witam,
Niestety, nie przypominam sobie naszej rozmowy. Ja codziennie odbieram kilkadziesiąt telefonów w różnych sprawach. Nie wszystkie jestem w stanie pamiętać. Dlaczego, jeżeli rozmawialiśmy o przedstawicielstwie nie kontynuował Pan dalej tematu?
Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Bogusław Grzywacz dodano: wt maja 10, 2005 18:37

Witam.Niestety choroba i wypadek samochodowy pokrzyżowały mi wszystkie plany ale już jest OK.Rozmawialiśmy w styczniu przed zrobieniem dla mnie muchówki.Jeżeli ta sprawa w jakiś sposób Panu nie jest na ręke (wyłączność terenu) to nie ma sprawy.Będe zamawiał u Pana.Pozdrawiam
Bogusław Grzywacz
 
Posty: 5
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 09:48
Lokalizacja: WŁOSIENICA


Wróć do Wędkarstwo - Klasowe wędziska

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron